Trenčín Nové Mesto nad Váhom Myjava na Facebooku Bánovce nad Bebravou

KAM ZA FUTBALOM: Oblastné derby v Trenčianskych Stankovciach

Pozvánka na futbalový víkend.

ilustračné(Zdroj: Milan Černák)

DOSPELÍ

III. LIGA - 22. 4. o 16.00 h Dubnica - FC Horses (Husár, Jančok, Kišš, Révay), 23. 4. o 16.00 h Nemšová - ViOn B Vráble (Patrovič, Žiak, Štrba, Kysel)..

IV. LIGA SZ - 22. 4. o 16.00 h J. Bohunice - Myjava B (Čulák, Meluš, Košecký, Igaz), Borčice - Šimonovany (L. Turba, Kotrec, Berec, Didek), 23. 4. o 16.00 h Nová Dubnica - Boleráz (Laco, Janus, Janus ml., Podhradský), Tr. Stankovce - Častkovce (Hrudík, Benko, S. Krivošík, Kraslan), Tr. Teplice - Vrbové (R. Farkaš, Lévai, Volf, Inovecký).

V. LIGA SEVER - 23. 4. o 16.00 h Cígeľ - Stará Turá (Rusinko, Srnec, Blažek, Formel), Bošany - Chocholná-Velčice (Debnár, Ribarič, Rajtár, Štrba), Tr. Turná - Opatová (P. Kollár, Páleník, Vyletelka, Mišún), Podolie - Uhrovec (Pintér, Baboš, Marinčák, Mikušovič).

VI. liga – 22. kolo – 23.4. o 13.30 h Tr. Teplá – Dubodiel (Mikulášek, Vobořil, Holp), Veľká Hradná – Nová Ves (Ježík, Škultétyová, Veselák), Dolná Súča – Veľké Bierovce/Opatovce (Ješko, Gavenda, Jaroš), Tr. Jastrabie – Horná Súča (Vido, Valápka, Masár), Bošáca – Ľuborča (Király, Stračiak, Síleš), Očkov – Kľúčové (Ľ. Šišovksý, M. Kačička, Šimko), Kočovce – Čachtice (Kahún, Podmajerský, Cibulka), Brestovec – Zamarovce (Mazúch, Hudec, Kurnický).

VII. sever – 19. kolo – 2.4. o 10.30 h Dolná Poruba – Drietoma (Vobořil, Mikulášek, Holp), 23.4. o 16.30 h Horňany – Selec (Vido, Valápka, Masár), Záblatie – Mel.-Lieskové (Mikulášek, Vobořil, Holp), Horné Srnie – Neporadza (Jaroš, Zemanovič, Gavenda), Skalka – Mn. Lehota (Tarabus, Svetkovič, Kvasnica).

VII. liga juh – 18. kolo – 22.4. o 16.30 h Kostolné/St. Turá B – Kálnica (Mazúch, Kvasnica, Vaňo), Polianka – Horná Streda (Klimčík, Zemanovič, Osuský), 23.4. o 16.30 h Zem. Pohdradie – Hrádok (V. Fabian, Ješko, Kročil), Bzince – Tr. Bohuslavice (Hulínek, F. Fabian, Pavlovič), Turá Lúka – Pobedim (D. Kováčik, J. Bušo, Kotian), Lúka – Brezová (M. Kačička, Ľ. Šišovský, Šimko), Krajné – Dolné Srnie (Podmajerský, Kahún, Osuský).

VIII. liga TN – 20. kolo – 22.4. o 16.30 h Tr. Stankovce B – Svinná (Zelieska, Hruda, Vido), 23.4. o 16.30 h Omšenie – Ivanovce (Klimčík, Jakúbek), Motešice – Soblhaov (Škultétyová, Ježík, Veselák).

VIII. liga NM – 14. kolo – 23.4. o 16.30 h St. Lehota – Lubina (Stračiak, Síleš), Brunovce – Modrová (Cibulka, Žiška), Beckov – Hrachovište (Hruda, Gago), Mor. Lieskové – Nová Bošáca (Zelieska, Jeřala), Potvorice – Lubina kop. (Király, Manina, Kutiš), Hôrka – Považany (Malík, Orzságh).

VIII. liga MY – 14. kolo – 23.4. o 16.30 h Vrbovce – Priepasné (Hudec, Mazúch), Chvojnica – Košariská (Kurnický, Foltín), Jablonka – Bukovec (Švancara, Sloboda).

DORAST

I. LMD U17, U16 - 22. 4. o 11.00 a 13.15 h Senica - Trenčín (Černek, Obeda, Tokoš).

II. LSDZ a LMDZ - 23. 4. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Lok. Trnava (Fabian, Hulínek, Tarabus), Topoľčany - Dubnica (Feranec, Košecký, Meluš).

III. LSD a LMD - 22. 4. o 10.00 a 12.30 h Bánovce - Sereď (Gašparovič, Ahmed, Grolmus), 23. 4. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Nové Mesto (Bezák, Švolík, Hagara).

IV. LIGA SZ - 22. 4. o 10.30 h Nová Dubnica - Beluša (Oselský, Černej), Dolná Súča - Holíč (Hulínek, Poruban), o 16.00 h N. Rudno - Tr. Turná (Janus, Janus ml.), Kúty - Tr. Stankovce (Srnec, Sládek), Led. Rovne - Nemšová (Černej, Oselský), Mokrý Háj - Borčice (Španka, Otrubčák).

V. LIGA SEVER - 22. 4. o 13.30 h Ladce - Bošáca (Pavlačková, Hromádka), o 14.00 h Melčice-Lieskové - Horná Poruba (R. Kováčik, Burian), o 16.00 h Drietoma - Košeca (Baňár, Majcher), Chynorany - Častkovce (Varga, Záhumenský), Stará Turá - Selec (Bečka, Sokol), 23. 4. o 13.30 h FK Turani - Nedožery-Brezany (D. Kováčik, ObFZ).

VI. liga sever – 12. kolo – 22.4. o 13.00 h Opatová – Bobot (Šimko, Jakúbek), o 16.00 h Zamarovce – Soblahov (Svetkovič, M. Kačička), Dubodiel/Tr. Jastrabie – Horné Srnie (Škultétyová, Stračiak), Veľká Hradná – Ľuborča (Síleš, Király).

VI. liga juh – 12. kolo – 2.4. o 16.00 h Bzince – Podolie/Očkov (J. Bušo, F. Fabian), 23.4. o 12.30 h Potvorice – Krajné (Kutiš, Manina), o 13.00 h Mor. Lieskové – Brezová (Jeřala, Zelieska).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 21. 4. o 14.00 a 16.00 h FC Nitra - Trenčín (Pucher, Szalai, Kollárik), 22. 4. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Levice (Ševčík, Markech, D. Kováčik, Turá Lúka).

I. LMŽ U13, U12 - 23. 4. o 10.00 a 11.30 h PFA ViOn – Myjava, Trenčín – Senica. Predohrávka: 20. 4. o 14.00 a 15.30 h FC Nitra – Trenčín.

II. LSŽ a LMŽ - 18. 4. o 10.00 a 12.00 h P. Bystrica - Trenčín B (Papuča, Ďurčo), 22. 4. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Lok. Trnava (Judiny, Bulko), 23. 4. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Galanta (M. Mokrý, Sliepka).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 22. 4. o 10.00 a 12.00 Nové Mesto - Horovce (Murín, Čaja), 23. 4. o 10.00 a 12.00 h Nová Dubnica - Nemšová (Burian, R. Kováčik), N. Rudno má voľno. Dohrávka: 19. 4. o 15.00 a 17.00 h N. Dubnica - N. Rudno (Černej, Janček).

IV. liga st. žiaci – 17. kolo – 23.4. o 10.30 h St. Turá – Záblatie (Kahún), Čachtice – Soblahov (Kotian), Krajné – Svinná (Podmajerský), Bošáca/Zem. Podhradie – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Žiška), Zamarovce – Horné Srnei (Vaňo), o 11.00 h Bobot/Motešice – Tr. Turná (Országh), Dolná Súča – Tr. Stankovce (Gavenda).

V. liga A – 19. kolo – 23.4. o 10.30 h Skalka – Drietoma (Gago), Horná Súča – Chocholná-Vel. (Ješko), Ľuborča – V. Bierovce/Opatovce (Klimčík), o 11.00 h Omšenie – Opatová (Jakúbek).

V. liga B – 13. kolo – 23.4. o 10.30 h Pobedim – Brezová (Cibulka), Mor. Lieskové/D. Srnei – Potvorice (Jeřala), Turá Lúka/Polianka – Horná Streda (Foltín), Bzince – Modrová (Kurnický), Podolie – Hrádok/Lúka (F. Fabian), o 14.00 h Beckov – Nová Ves (Gago, Hruda).

IV. liga ml. žiaci – 17. kolo – 22.4. o 10.30 h Selec – Tr. Stankovce (Cibulka), Mel.-Lieskové/Ivanovce – TTS Trenčín/Záblatie (Kročil), Opatová/AS Trenčín – Tr. Bohuslavice (Kvasnica), Veľká Hradná – Soblahov (Síleš), Kálnica – Chocholná-Vel. (Pavlovič), Horná Súča – Častkovce (Gago).

PRÍPRAVKY

Sever I – 8. kolo – 21.4. o 16.30 h Horná Súča – Tr. Stankovce (Gago), Drietoma – Kľúčové (Kvasnica), Mel.-Lieskové/Ivanovce – AFC Trenčín (Valápka), Tr. Teplice/D. Poruba – Ľuborča (Klimčík).

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 23. 4. o 14.30 (16.30) h Myjava - Tr. Teplice (Košťál, Maráz, Poruban).

II. liga Ženy sk. B - 22. 4. o 15.00 h Bánovce - L. Mikuláš (I. Mokrý, Pe. Šamko), o 16.00 h P. Bystrica - Trenčín (Miakiš).

I. liga žiačky sk. B - 22. 4. o 14.30 h P. Bystrica - Trenčín (Miakiš), 23. 4. o 12.00 h Dubnica - Topoľčany (Šamaj).

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Vodohospodári chystajú rekonštrukciu roky vypustenej priehrady 1 537
  2. Detské mestečko bude kultúrnou pamiatkou + FOTO Foto 894
  3. Pri vážnej nehode sa zranilo šesť ľudí, dvaja ťažko Foto 629
  4. Z opravy námestia majú niektorí obavy Foto 510
  5. Na praktickej maturite pripravili zabíjačkové výrobky 412
  6. Polícia pátra po dvoch mužoch z Trenčína 259
  7. Na hrade Beckov otvoria letnú sezónu šermiari 227
  8. Trenčín ukončil víťaznú sériu Žiliny 140
  9. Pri vážnej nehode sa zranilo šesť ľudí 74
  10. KAM ZA FUTBALOM: Boj o prvé miesto v Brezovej 68

Najčítanejšie správy

Trenčín

Vodohospodári chystajú rekonštrukciu roky vypustenej priehrady

Vodnú nádrž v Brezovej pod Bradlom vypustili koncom roku 2009, v terajšom stave je podľa primátorky Evy Ušiakovej jazvou územia.

Detské mestečko bude kultúrnou pamiatkou + FOTO

Bývalí odchovanci detského domova v Zlatovciach uspeli s iniciatívou vyhlásiť objekt Detského mestečka za národnú kultúrnu pamiatku. Obávali sa o jeho budúcnosť.

Pri vážnej nehode sa zranilo šesť ľudí, dvaja ťažko

Cestu medzi Skalkou nad Váhom a Zamarovcami uzavreli na 90 minút, dôvodom bola čelná zrážka dvoch áut.

Z opravy námestia majú niektorí obavy

Viacerí podnikatelia z centra mesta majú zo stavebných prác obavy. Boja sa, že ľudia na rozkopané námestie počas roka neprídu.

Na praktickej maturite pripravili zabíjačkové výrobky

Študenti pripravili špeciality pre viac ako stovku hostí.

Blízke regióny

AKTUÁLNE: Voda robí veľké problémy, zaliate sú cesty, pivnice i záhrady

Nepriaznivé počasie sa podpísalo pod stav vodných tokov v celom regióne.

VIDEO: Most vo Vraní je pod vodou, cesta v Krásne je zatopená

Vytrvalé dažde a stúpajúce hladiny riek ohrozujú ľudí v celom kraji.

V okolí Žiliny stúpajú hladiny riek

V okrese Bytča a Kysucké Nové Mesto zvýšili hydrometorológovia výstrahu na druhý stupeň.

Hladiny riek na hornej Nitre po intenzívnom daždi stúpajú

Pre región je vydaná meteorologická aj hydrologická výstraha druhého stupňa.

AKTUALIZOVANÉ: V tuneli Višňové včera horelo

Pri požiari sa ľahko zranil jeden človek.

Všetky správy

Fico pridáva zamestnancom, zaplatia to firmy. Pozrite sa, aké výhody majú ľudia získať

Príplatky za cestovanie za prácou či vyššia minimálna mzda.

Zápcha z Bratislavy po Blatné vodičov zdržala na skoro dve hodiny

V hlavnom meste sa stali viaceré nehody, v Čadci zalialo cesty.

Eset: Získal lukratívny areál, spolumajitelia podporili noviny a možno budúcu stranu

Nadácia Zastavme korupciu, za ktorou stojí zakladateľ Esetu, odhalila predražené nákupy nemocnice, ktorej bývalý areál teraz firma získala.

Agent 00Pasko

Sedel v ruskom väzení, bol označený za špióna a zastavil jeden z najväčších ekologických zločinov v Tichom oceáne

Slováci môžu dosiahnuť výnimočný úspech. Čechom sa to podarilo

Ako dopadne hokejová reprezentácia na majstrovstvách sveta? Odborníci ju dopredu neodpisujú.

Kam vyraziť