DOSPELÍ
III. LIGA - 29. 4. o 16.00 h FC Horses Bánovce - Nemšová (Fehér, M. Krivošík, Ábel, Kubica), Veľký Meder - Dubnica (Drobec, Hodoško, Šandrik, Valach).
IV. LIGA SZ - 29. 4. o 16.00 h Vrbové - Tr. Stankovce (Černej, Oselský, Judiny, Koníček), 30. 4. o 16.00 h Malženice - N. Dubnica (Barta, Feranec, Jakubis, Nedveď), Častkovce - Borčice (Lévai, Volf, Kasznár, Gádoši), Myjava B a Tr. Teplice majú voľno.
V. LIGA SEVER - 29. 4. o 16.00 h Ladce - Stará Turá (Prelec, Dutka, Mráz, Balek), 30. 4. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Opatová (Jordanov, Belanský, Baňár, Gábor), o 16.00 h Podolie - Cígeľ (Pacher, Kiš, J. Kováč, Černák), Uhrovec - Bošany (Krč-Konečný, T. Gádoši, Haring, Čikes), Tr. Turná - Horovce (Szöllösy, Búri, Mészáros, Drozd).
VI. liga – 23. kolo – 29.4. o 16.30 h Zamarovce – Očkov (Kahún, Podmajerský, Foltín), Nová Ves – Dolná Súča (Király, Stračiak, Cibulka), 30.4. o 16.30 h Kľúčové – Kočovce (Poruban, Šimko, Valápka), Horná S/ča – Bošáca (Hruda, Čaja, Zemanovič), Čachtice – Tr. Jastrabie (Ježík, Holp, Škultétyová), Ľuborča – Veľká Hradná (Hulínek, F. Fabian, Pavlovič), Veľké Bierovce/Opatovce – Dubodiel (Mazúch, Vobořil, Masár), Brestovec – Tr. Teplá (Révay, D. Kováčik, Kubánová).
VII. sever – 20. kolo – 30.4. o 10.30 h Neporadza – Skalka (Cibulka, J. Bušo, Kurnický), Dolná Poruba – Horňany (Király, Malík, Kutiš), o 13.00 h Drietoma – Mn. Lehota (Hruda, F. Fabian, Pavlovič), o 16.30 h Mel.-Lieskové – Horné Srnie (Klimčík, Jaaroš, Jakúbek), Selec – Záblatie (Baňár, Svetkovič, Kročil).
VII. juh – 19. kolo – 29.4. o 16.00 h Brezová – Turá Lúka (Šišovský st., Hruda, Škultétyová), 30.4. o 13.30 h Hrádok – Bzince (M. Kačička, Kvasnica, Veselák), Tr. Bohuslavice – Kostolné/St. Turá B (Vobořil, Mazúch, Masár), Zem. Pohdradie – Krajné (Vido, Vaňo, Šišovský ml.), Pobedim – Polianka (Škultétyová, Ježík, Holp), Horná Streda – Dolné Srnie (Zelieska, Švancara, Sloboda), Kálnica – Lúka (Kurnický, Hudec, Žiška).
VIII. liga Trenčín – 21. kolo – 30.4. o 13.30 h Svinná – Omšenie (Tomčo, Stračiak, Síleš), Bobot – Tr. Stankovce B (Malík, Király, Kutiš), Ivanovce – Motešice (Jaroš, Klimčík, Jakúbek).
VIII. liga Nové Mesto – 15. kolo – 30.4. o 16.30 h Hôrka – Mor. Lieskové (Kvasnica, M. Kačička, Veselák), Považany – Potvorice (Švancara, Sloboda), Lubina kop. – St. Lehota (Kurnický, Šišovský ml.), Lubina – Brunovce (Hudec, Žiška), Modrová – Beckov (J. Bušo, Zelieska, Jeřala), Hrachovište – Nová Bošáca (Vaňo, Vido).
VIII. liga Myjava – 15. kolo – 30.4. o 16.30 h Vrbovce – Košariská (Kahún, Foltín), Jablonka – Priepasné (Podmajerský, Osuský), Hrašné – Bukovec (Kotian, Cibulka).
DORAST
I. LMD U17, U16 - 2. 5. o 14.00 a 16.15 h Trenčín - Michalovce (Bečka, Murín, Tarabus).
II. LSDZ a LMDZ - 30. 4. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - P. Bystrica (Bezák, Hagara, Žiak), 1. 5. o 10.00 a 12.30 h Horná Nitra - Myjava (Bezák, Gašparovič, Hagara).
III. LSD a LMD - 29. 4. o 10.00 a 12.30 h Galanta - Bánovce (Pecek, Kollárik, Jančok), Nové Mesto - Hlohovec (Košťál, K. Kováčik, Murín).
IV. LIGA SZ - 29. 4. o 16.00 h Tr. Turná - Nová Dubnica (Maráz, Janček), Tr. Stankovce - N. Rudno (Fabian, Tarabus), 30. 4. o 10.00 h Nemšová - D. Vestenice (D. Kováčik, Čaja), o 13.00 h Kanianka - Dolná Súča (Pivarček, Kúdela), Borčice majú voľno. Dohrávka: 1. 5. o 14.00 h Tr. Stankovce - Mokrý Háj (Poruban, Fabian).
V. LIGA SEVER - 29. 4. o 14.30 h FK Turani - Stará Turá (Majcher, Baňár), o 16.00 h Bošáca - Nedožery-Brezany (Burian, Ševčík), Selec - Melčice-Lieskové (Murín, R. Kováčik), Častkovce - Streženice (Markech, Révay), 30. 4. o 13.00 h Domaniža - Drietoma (Judiny, Černej).
VI. liga sever – 13. kolo – 29.4. o 11.00 h Ľuborča – Zamarovce (Kvasnica, Šimo), o 16.00 h Veľká Hradná – Opatová (Manina, Síleš), Horné Srnie – Bobot (Klimčík, Jakúbek), 30.4. o 14.00 h Horná Súča – Dubodiel/Tr. Jastrabie (Zemanovič, Čaja).
VI. liga juh – 13. kolo – 29.3. o 16.00 h Horná Streda – Brezová (F. Fabian, Žiška), Bzince – Mor. Lieskové (Hudec, Kubánová), 30.4. o 11.00 h Podolie/Očkov – Potvorice (Švancara, Sloboda), o 13.30 h Krajné – Kočovce (Podmajerský, Osuský).
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14 - 26. 4. o 14.00 a 16.00 h PFA ViOn - Myjava (Kozolka, Debnár, Rajtár), 2. 5. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Dun. Streda (Burian, Ševčík, R. Kováčik).
I. LMŽ U13, U12 - 29. 4. o 10.00 a 11.30 h Myjava - Horná Nitra, FC Nitra – Trenčín dohrajú 10. 5.
II. LSŽ a LMŽ - 29. 4. o 10.00 a 12.00 h Šaľa - Bánovce (Pintér, Kasznár), AS Trenčín B - Gabčíkovo (Majcher, Judiny, v Opatovej), Dubnica - Sereď (Bečka, Janček).
III. LSŽ a LMŽ SEVER - 29. 4. o 10.00 a 12.00 h Kanianka - Nová Dubnica (Plecho, M. Mokrý), Nemšová - N. Pravno (Ševčík, Burian), Nové Mesto má voľno.
IV. liga st. žiaci – 18. kolo – 30.4. o 10.30 h Svinná – Bošáca/Zem. Podhradie (Síleš), Tr. Jastrabie/Dubodiel – Zamarovce (Stračiak), Záblatie – Čachtice (Svetkovič), Soblahov – Krajné (Zelieska), Tr. Stankovce – Bobot/Motešice (M. Kačička), Tr. Turná – St. Turá (Tomčo), Horné Srnie – Dolná Súča (Klimčík).
V. liga A – 20. kolo – 30.4. o 10.30 h Drietoma – Opatová (Vido), V. Bierovce/Opatovce – Horná Súča (Šimko), o 11.00 h Omšenie – Ľuborča (Jakúbek), o 14.00 h Chocholná-Vel. – Skalka (Valápka). Dohrávka 28.4. o 16.30 h V. Bierovce/Opatovce – Omšenie (Valápka).
V. liga B – 14. kolo – 29.4. o 14.00 h Nová Ves – Pobedim (Cibulka), o 16.00 h Podolie – Mor. Lieskové/D. Srnie (J. Bušo), 30.4. o 10.30 h Brezová – Bzince (Mazúch), Potvorice – Turá Lúka/Polianka (Hudec), Horná Streda – Beckov (Kubánová), o 14.00 h Modrová – Hrádok/Lúka (Jeřala, J. Bušo).
IV. liga ml. žiaci – 18. kolo – 29.4. o 10.30 h Tr. Teplice – Horná Súča (Jakúbek), Častkove – Kálnica (Kurnický), Chocholná-Vel. – Veľká Hradná (Kročil), Soblahov – Opatová/AS Trenčín (Masár), Tr. Bohuslavice – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Pavlovič), TTS Trenčín/Záblatie – Selec (Holp).
PRÍPRAVKY
SEVER I – 9. kolo – 28.4. o 16.30 h Tr. Teplice – Horná Súča (Jakúbek), Ľuborča – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Zemanovič), AFC Trenčín – Drietoma (Vaňo), Kľúčové – Tr. Stankovce (Klimčík). Dohrávka: 25.4. o 17.00 h Horná Súča – Tr. Stankovce (Gago).
ŽENY
I. liga ženy (juniorky) - 29. 4. o 13.00 (15.00) h Tr. Teplice – B. Bystrica (Gašparíková, Vyletelka, Šamaj), 30. 4. o 13.00 (15.00) h FC Nitra - Myjava (Kozolka, Studený, Szalai).
I. liga žiačky sk. B - 26. 4. o 16.00 h Tr. Teplice - P. Bystrica (Murín).
Autor: tn