Prehľad výsledkov VI. ligy.

Súboj o loptu medzi domácim Ladislavom Žúžim a hosťujúcim Marekok Koníčekom v zápase V.Bierovce/Opatovce - Ľuborča.Súboj o loptu medzi domácim Ladislavom Žúžim a hosťujúcim Marekok Koníčekom v zápase V.Bierovce/Opatovce - Ľuborča. (Zdroj: TIMOTEJ BULKO)

Tr. Teplá – Nová Ves 2:1 (1:0)

Domáci v súboji s posledným tímom tabuľky boli lepším tímom. V 39. min strelil úvodný gól zápasu Stupinský. Po prestávke pridal druhý presný zásah Trenčianskej Teplej Balon. Hostia sa snažili, ale stačilo im to iba na kontaktný gól v podaní Gablecha. V závere si domáci víťazstvo postrážili.

Góly: 39. Stupinský, 58. Balon – 65. Gablech, rozhodoval: Király, 150 divákov.

TR. TEPLÁ: Kováč – Provazník, Tóth, Frohn, Beňo, Adamčík, Gunár, Dorica (76. Sýkora), Balon, Píža, Stupinský. Tréner: J. Hudec.

NOVÁ VES: Grznár – Malíček, Jančo, Šimončič (76. Maco), Gajdošech, Ševčík, Gablech, Sika, Kačina, J. Koritina, Lacko. Tréner: B. Grznár.

Veľká Hradná – Kľúčové 4:0 (1:0)

Domáci sa od začiatku tlačili do zakončenia, no šance zostali dlho nevyužité. Až v 22. min domáci konečne otvorili skóre, keď si cestu do siete našla strela M. Ševčíka. Ďalšie šance v prvom polčase zostali nevyužité hlavne vďaka výbornému výkonu brankára hostí Zuba. Hostia najviac pohrozili v 49. min, keď zachytili zlý odkop domácich , no strela tesne minula domácu bránu a v 52. min domáci brankár Kukuliaš na dvakrát skrotil ďalšiu nepríjemnú strelu hostí. V 59. min pekne technicky obstrelil Zuba M. Baláž a zvýšil na 2:0. V 65. min krásnou prihrávkou vysunul do brejku Saloň B. Straku , ktorý sám voči Zubovi upravil na 3:0. V 80. min si už domáci Saloň, Ševčík a B. Straka po rýchlej akcii v šestnástke hostí zahrali bago a B. Straka stanovil konečný výsledok na 4:0. V slušne hranom stretnutí sa hostia snažili aj za nepriaznivého stavu hrať futbal, no dnes to na výkon domácich nestačilo.

Góly: 67. a 81. B. Straka, 22. Ševčík, 59. Baláž, rozhodoval: Vobořil, 100 divákov.

VEĽKÁ HRADNÁ: Kukuliaš – Ježík, Jandák, R. Straka (86. Sýkora), Rychtárech (77. M. Kováč), B. Straka, Ševčík, Baláž, Hilčík (68. Lobotka), Kyjac, Saloň. Tréner: Š. Sýkora.

KĽÚČOVÉ: Zubo – Vavruš, Patka, Vydrnák, Papierník, Rajníček, Petrúšek, Kendera, Hoťko (82. Pšenčík), Štefánek, Kiačik. Tréner: M. Vavruš. JOZEF KYJAC

Dolná Súča – Čachtice 0:3 (0:0)

V prvom polčase sa hral opatrný futbal z oboch strán. Asi najväčšiu šancu mal Trúnek, ktorý z prvej netrafil bránu. V druhom polčase domáci tvorili a hostia hrali na brejky. Jeden sa im aj vydaril, keď sa presadil v 51. min Martin Trebatický. V 76. min pridal druhý presný zásah Čachtíc Ďuriš. V 88.mi sa po rohovom kope prvý raz trafil do priestoru brány Radoslav Pleva, ale hosťujúci brankár jeho pokus vyrazil. V 90. min sa po ďalšom brejku presadil opäť Martin Trebatický a uzavrel skóre zápasu na 0:3.

Góly: 51. a 90. Martin Trebatický, 76. Ďuriš, rozhodoval: Matúš, 150 divákov.

DOLNÁ SÚČA: Marenčák – Žúži, A. Gajdošík, R. Pleva, Vasko, Gazdík, T. Pleva, Valaštín (84. J. Vendžúr), Repa, Ľ. Vendžúr, Trúnek (60. M. Gajdošík). Tréner: A. Gajdošík.

ČACHTICE: Valovič – Martin Trebatický, Mašán, Matyáš, Urban, Bobocký, Ďuriš, Lopušan, Peterka (78. Tuka), Miroslav Trebatický, Šumaj. Tréner: T. Trebatický. JAKUB MARENČÁK

Dubodiel – Horná Súča 2:1 (2:0)

Góly: 23. Hostačný, 45. Kúdela – 69. Coník, rozhodoval: Mikulášek, 105 divákov.

DUBODIEL: M. Petrík – L. Petrík (90. S. Malec), Janík (71. Červený), Hostačný, Repa, S. Petrík (46. Štefanech), Kúdela, Žáčik, Knoll, Scheer, V. Malec. Tréner: M. Červený.

HORNÁ SÚČA: M. Seriš – Coník, Bartek (66. Fabo), P. Dohnan, Lukšo (78. Zemanovič), Blaho, J. Dohnan, Kučerák, Guga, Zvolenský, Repa. Tréner: B. Mrázik.

Veľké Bierovce/ Opatovce – Ľuborča 1:2 (0:2)

Zápas znepríjemňoval od úvodných minút silný vietor a kombinácia viazla vcelku zle na oboch stranách. Prvú vážnu šancu v zápase si vypracovali domáci – T. Ondrášek poslal dlhý pas na Zajačeka, ale ten v zakončení tesne minul pravú tyč brány hostí. V 10. minúte stretnutia obehol rýchly M. Svatík hráčov hostí, centroval na Bartáka, ktorého nožničky skončili nad bránou. V 12. minúte si poradili domáci so zakončením Naňáka. V 23.minúte stretnutia hosťujúci Belko predĺžil loptu na I. Schwantnera, ktorý zakončil, a domácemu brankárovi nešťastne lopta odskočila kde úplne voľný Koníček do prázdnej brány otvoril skóre – 0:1. V 26. minúte si domáci žiadali pokutový kop po spornej situácií v pokutovom území, ale píšťalka ostala nemá. O pár sekúnd neskôr brejk hostí, nasledoval rohový kop, ktorý zahrával Naňák a domáci brankár si ho znova nešťastne vrazil do siete – 0:2. V 30. minúte mohol znížiť Barták, ale nevyužil dobrú prihrávku od T.Siváka. V 32.minúte centroval Pav. Bulko na Bartáka, ale tomu chýbali azda centimetre ku skórovaniu. V 32. minúte podobná situácia ale z druhej strany centroval Žúži znova na Bartáka a ten tesne minul. V 35.minúte Zhaňač posunul loptu na Bartáka, ktorý zakončil po teči hosťujúceho hráča tesne vedľa. Druhý polčas bol jasne v réžií domácich. V 50.minúte vyrazil hosťujúci gólman Husár projektil od Pav. Bulka na roh. O pár sekúnd vychytal domáci brankár v super šanci Naňáka. V 52.minúte nevyužil roh od Zajačeka T.Sivák. V 54.minúte vysunul Barták do šance T.Siváka, ktorého exportným zákrokom vychytal hosťujúci brankár Husár. V 68.minúte domáci streleckú smolu v tomto zápase nakoniec prekonali – Barták si vymenil loptu so Zajačekom a prvý menovaný znížil na 1:2. V 71.minúte prudkú strelu od O.Breznického vyrazil hosťujúci Husár na roh. V 80.minúte mohlo byť vyrovnané – Barták zahrával štandardnú situáciu na T.Ondrášeka, ktorý zahodil dobrú šancu hlavou. Hostia sa stiahli a ubránili svoje vedenie. Domáci si prehrať nezaslúžili, vzhľadom na zahodené šance. Hostia potrestali dve chyby domácich, čo rozhodlo celý zápas.

Góly: 68. Barták – 23. Koníček, 26. Naňák, rozhodoval: Vitko, 100 divákov.

V. BIEROVCE/OP: Ondrášik – Barták, Žúži, Mercek, Zajaček, Bulko, Zhaňač (62. Breznický), T. Sivák, Viršinský, Ondrášek, Svatík (74. M. Sivák). Tréner: R. Kadák.

ĽUBORČA: Husár – Bahno, Sabadka, Schwantner, Vavrúš, Machara (88. Gajdošík), Rajníček, Mihalik, Belko, Naňák, Koníček (80. Patka). Tréner: K. Prno. TIMOTEJ BULKO

Načítavam video...

Kočovce – Očkov 4:2 (2:1)

Domácim vyšiel úvod zápasu. V 3. min prihral Maraz Roškovi a ten sám pred brankárom nezaváhal – 1:0. Po góle hra prebiehala väčšinou medzi šestnástkami. V 18. min prihral Maraz Roškovi, ale ten mieril tesne nad bránu. V 30. min zahrával L. Horčičák priamy kop, tvrdú strelu Trebatický vyrazil pred seba a Maraz nemal problém vsietiť ďalší gól – 2:0. V 37. min faulovala domáca obrana hosťujúceho hráča a nariadený pokutový kop premenil na kontaktný gól Drahno. V 53. min zahrávali domáci priamy kop, lopta sa odrazila k Gajdošíkovi a ten sám pred brankárom nezaváhal – 3:1. V 60.min domáci pohrozili znova zo štandardnej situácie. Strelu z priameho kopu L. Horčičáka tečovala obrana hostí a lopta skončila v sieti. V 70. min šiel sám na bránu Roško, ale hosťujúci brankár jeho úmysel vystihol. V 76. min po chybe obrany obstrelil Borovský Motolu – 4:2. Zápas dobrej úrovne už domáci doviedli do víťazného konca.

Góly: 3. Roško, 30. Maraz, 53. Gajdošík, 60. L. Horčičák – 37. Drahno, 76. Borovský, rozhodoval: Kačička, 30 divákov.

KOČOVCE: Motola – Sevald, Majerník (73. Mihál), Juriš, Toráč, L. Horčičák, Gajdošík, Brezuľa, Roško (88. Papp), J. Horčičák, Maraz. Tréner: J. Sevald.

OČKOV: Trebatický – Brezuľa, Mečiar, Ondrášek, Drahno, Čechvala (67. Suchánek), Hikel, Rehák, Herák, Hlaváč (61. Borovský), Jurčo. Tréner: M. Lintner. PETER GAJDOŠÍK

Tr. Jastrabie – Brestovec 3:2 (1:1)

Domáci začali zápas aktívne, strelili úvodný gól, keď sa v 21. min presadil Žák. O tri minúty hostia pritlačili a nešťastným zákrokom si vlastný gól strelil Cabala. Na ďalšie góly v bojovnom zápase počkali diváci až do 50. min, keď loptu dopravil do siete Gaža. Domáci sa nechceli vzdať a nováčikovi v závere uštedrili dva gólové údery. V 81. min vyrovnal Bročko. V 85. min strhol víťazstvo na stranu domácich Koreň. V kvalitnom a zaujímavom stretnutí zvíťazili domáci zaslúžene.

Góly: 21. Žák, 81. Bročko, 85. D. Koreň – 24. Vlastný (Cabala), 50. Gaža, rozhodoval: Ješko, 100 divákov.

TR. JASTRABIE: Cabala – Mikula, R. Glasa, D. Koreň, Žák, M. Fodrek, Makyda (73. J. Koreň), T. Fodrek, Bročko, M. Glasa, Kyselica. Tréner: R. Pristach.

BRESTOVEC: Vido – Malečka, Malacký, Vojtek, Bakoš (29. Mozolák), Obuch, Gaža, Sládeček, Viselka, Bruško, Švancara (60. Nemček). Tréner: D. Dubovský. MILAN FODREK

Bošáca – Zamarovce 5:2 (2:0)

V 4. min ľahko z hranice šestnástky vystrelil Martin Zámečník a zvonilo brvno Huňovej brány. V 14. min sa domáci na chvíľu usadili v pokutovom území, dobre zakombinovali a Peter Ochodnický st. poslal loptu do rohu brány Zamaroviec – 1:0. Potom hra dlhé minúty plynula medzi šestnástkami a vážnejšiu šancu si ani jedno mužstvo nepracovalo. Až v 32. min Zámečník poriadne natiahol Huňu, no ten si s jeho strelou poradil. Domáci sa začali viac presadzovať pred bránou hostí, čoho výsledkom bol ich druhý gól z kopačky Janegu. Hostia sa dostávali pred bránu Bošáce iba sporadicky. Priamy kop T. Drienku v 42. min letel tesne nad. V 46. min po priamom kope Brezováka jemná hlavička Zámečníka padla tesne vedľa hosťujúcej brány. V 49. min diváci zatlieskali Zámečníkovi, ktorý nožničkami poslal loptu tiež iba tesne vedľa hosťujúcej brány. V 57. min zahrával P. Ochodnický st. roh, z nahrávky opäť vystrelil Zámečník a vyrazenú loptu brankárom Huňom doklepol P. Ochodnický ml. pätou do siete. V 61. min exhibičná akciu Kozica so Zámečníkom, keď sa sami ocitli pred úplne prázdnou bránou, druhý menovaný oblúčikom loptu poslal tesne nad bránu. Miestami sa zdalo, že domáci sa s vedením uspokojili, poľavili, čo v 67. min využili hostia a B. Drienka znížil na 3:1. V 76. min Daniel Jančovič strelil druhý gól Zamaroviec. Krušné minúty pokračovali ďalej. Najskôr v 77. min pridal Martin Zámečník štvrtý gól domácich a o chvíľu na to P. Ochodnický st. zvýšil už na 5:2. Ďalšie šance na oboch stranách zostali nevyužité. Víťazstvo domácich v tomto zápase bolo plne zaslúžené.

Góly: 14. a 80. P. Ochodnický st., 37. T. Janega, 58. P. Ochodnický ml., 77. Zámečník – 69. B. Drienka, 76. Daniel Jančovič, rozhodoval: Ježík, 150 divákov.

BOŠÁCA: Mihala – Kostelan, Vavro, Brezovák, M. Janega, P. Ochodnický st., Kozic (84. Bero), Zámečník, Helík, P. Ochodnický ml. (72. Samotný), T. Janega (68. Macejka). Tréner: P. Ševčík.

ZAMAROVCE: Huňa – Dávid Jančovič, Kulich, Chochlík, Minárik, Daniel Jančovič, Mikušinec (53. B. Drienka), T. Drienka, Myslivec, Garaj, Fraňo (61. Vančo). Tréner: P. Jančovič. MARIÁN KOPUNEC

1. Veľká Hradná 26 17 3 6 78:47 54

2. Čachtice 26 16 1 9 61:43 49

3. V. Bierovce/Op. 26 15 3 8 79:42 48

4. Tr. Teplá 26 13 6 7 62:47 45

5. Kočovce 26 14 3 9 63:56 45

6. Ľuborča 26 13 2 11 76:62 41