Zostaň s nami v kontakte: Trenčín Nové Mesto nad Váhom Myjava na Facebooku Bánovce nad Bebravou

SÚŤAŽ O LÍSTKY NA AS TRENČÍN

Narodeninové maily od kabíny, predzápasové online bulletiny už ráno v deň zápasu, či pozápasové newslettre so štatistikami. Aj to sú výhody pre členov vernostného programu AS Trenčín.

Základným cieľom vernostného programu „My sme Trenčania“ je vytvorenie ešte bližšej väzby s fanúšikovskou základňou. Hlavnou myšlienkou je zvýšiť vzájomný kontakt a ešte viac priblížiť ľuďom dianie v klube.

Úplné využitie programu pocítia fanúšikovia po otvorení nového štadióna, ktorý bude fungovať na bezhotovostnom princípe. Napojený bude na všetky služby ako sú bufety, fanshop, business club a ďalšie. Spolupracovať bude aj s pripravovanou mobilnou aplikáciou klubu. „Práve z tohto dôvodu je dôležité, aby sme v dostatočnom predstihu začali pracovať so všetkými potenciálnymi návštevníkmi nášho nového štadióna. Zaregistrovaní fanúšikovia budú prví, ktorí budú mať možnosť vybrať si svoje miesta na tribúnach,“ povedal šéf marketingu AS Trenčín Igor Schlesinger.

Jedinečný prístup k fanúšikovi môžete pocítiť už dnes. Narodeninové maily od kabíny AS, predzápasové bulletiny ráno v deň stretnutia, pozápasové listy s novinkami, súťaže pre registrovaných, zľavy na nákup tovaru vo fanshope sú len časťou z množstva výhod registrovaných.

Registráciu môžete uskutočniť na internetovej stránke AS Trenčín. Viac informácií nájdete na  www.astrencin.sk v sekcii "vernostný program My sme Trenčania".

 


  1. Na Mierovom námestí objavili dlažbu zo 17. storočia Foto 5 997
  2. AKTUALITA: Pri Krivosúd-Bodovke našli zastreleného muža 2 106
  3. Vážna nehoda na diaľnici pri Trenčíne, dodávka skončila na streche 1 533
  4. FOTO: Pred dverami polície odchytili kozorožca Foto 621
  5. Poctivý nálezca odovzdal policajtom peňaženku 615
  6. Tížik postrachom súperov, jeho góly vyhlasuje manželka 574
  7. AKTUALITA: NAKA zasahuje v prípade falšovania peňazí 525
  8. Cyklista narazil pri Bezovci do stromu, zasahoval vrtuľník 464
  9. Bábätká z trenčianskej pôrodnice 402
  10. V školách zmenia systém stravovania, prím má hrať kvalita 307