Zostaň s nami v kontakte: Trenčín Nové Mesto nad Váhom Myjava na Facebooku Bánovce nad Bebravou

Športové videá

Videá z regionálneho športového diania

Sabadka vymetal pavučiny

Ľuborčianski futbalisti v Kľúčovom strelili sedem gólov. Takýmto parádnym vinklom sa predviedol Lukáš Sabadka.24. mar 2017, o 12:16

Bahno ideálne podstrelil brankára

Futbalisti Ľuborče majú za sebou úvod jari ako z partesu. V derby zápase nešetrili Kľúčové (7:2). O parádny podstrel brankára sa postaral už v 8. minúte Ján Bahno a súťaži o titul Gól jari.24. mar 2017, o 12:11

Gól jesene strelil Tomáš Bošanský

Redakcia MY Trenčianske noviny a portál nastrencin.sk spúšťajú avizované hlasovanie o najkrajší gól jesennej časti futbalovej sezóny.24. nov 2016, o 8:32

Gól jesene č. 16: Sivákov teč zmiernil prehru

Domáci hráči z Veľkých Bieroviec/Opatoviec natrafili na húževnatého nováčika v jesennej časti doma a hostia takmer neudržali vedenie 0:3. Takto skorigoval na 2:3 strelec Tomáš Sivák.14. nov 2016, o 13:13

Gól jesene č. 15: Balon zakončil biliardovú akciu

Nováčik VI. ligy z Trenčianskej Teplej bral body v Veľkých Bieroviec/Opatoviec. Parádnu akciu predviedli hostia pri druhom góle, keď sa gólovo presadil Marek Balon.14. nov 2016, o 13:06

Gól jesene č. 14: Lukáš Šebek ukázal presnú mušku

V úvode sezóny sa Novomešťanom strelecky poriadne darilo. V zápase proti Slovanu B (6:2) sa presadil Lukáš Šebek trikrát. Najmä jeho posledný zásah stál za to.14. nov 2016, o 12:55

Gól jesene č. 13: Nechytateľný volej v podaní Kurtina

Novomešťania v závere jesene vychytili formu. Tri body získali aj na pôde trnavského béčka. Druhý gól Považanu strelil z voleja Petr Kurtin.14. nov 2016, o 12:45

Gól jesene č. 12: Bošanský dorazil Martin

Futbalisti Nového Mesta nováčika z Martina nešetrili. Na súperovej pôde tím z Turca nešetrili. Gólovú bodku za stretnutím dal v poslednej minúte vekom ešte dorastenec Tomáš Bošanský.14. nov 2016, o 12:35

Gól jesene č. 11: Breznického volej skončil gólom

Veľké Bierovce/Opatovce v závere jesene chytili formu. V troch zápasoch strelili až osemnásť gólov. Jedným z úspešných strelcov bol aj Ondrej Breznický.11. nov 2016, o 15:23

Gól jesene č. 10: Petruš umiestnenou strelou nedal gólmanovi šancu

Iskra Borčice jesennú časť IV. ligy severozápad zvládla znamenite. V súboji o prvú priečku doma zdolala Bánovce (4:1). O jeden z presných zásahov lídra sa postaral Róbert Petruš.11. nov 2016, o 15:22

Gól jesene č. 9: Náther vymetal pavučiny

Iskra Borčice je lídrom IV. ligy severozápad. V súboji proti Prečínu hostí nešetrili a nasúkali súperovi sedem gólov. Jedným vydareným zakončením sa prezentoval Matej Náther.9. nov 2016, o 15:27

Gól jesene č. 8: Tuschel takmer roztrhal sieť

Častkovce prežívajú dobrú jeseň. Najmä v domácom prostredí sú takmer nezastaviteľné. To potvrdili aj proti rivalovi z Vrbového. Takýmto parádnym gólom sa prezentoval Tuschel, ktorý takmer roztrhal sieť brány hostí.9. nov 2016, o 15:22

Gól jesene č. 7 - Parádnu akciu v podaní rezervy Myjavy zakončil Pecha

Myjava B favoritom pred zápasom v Častkovciach rozhodne nebola. Napokon si však odviezla prekvapivé tri body po jasnom víťazstve 3:0. Druhý gól v podaní kopaničiarov strelil Erik Pecha.8. nov 2016, o 18:54

Gól jesene č. 6 - Smrtelnú kontru Veľkej Hradnej zakončil Ševčík

Veľkohradňanci sa stali jesennými majstrami VI. ligy. Ich veľkou zbraňou boli rýchle kontry. Jednu takú predviedli proti Čachticiam. Na jej konci bol ostrostrelec Marek Ševčík.8. nov 2016, o 18:46

Svatíková prudká strela do ľavého rohu nedala šancu Serišovi

Záložník Veľkých Bieroviec/Opatoviec Michal Svatík sa prezentoval v 12.kole 6.ligy v hodovom zápase proti Hornej Súči tromi gólmi. V 59.minúte stretnutia zúžitkoval nahrávku od Juraja Bartáka a tvrdou strelou pod…4. nov 2016, o 10:50

Gólová rybička Bartáka naštartovala V. Bierovce/Opatovce ku kanonáde

Domáci zachytili hodový zápas excelentne. Už v 12.minúte stretnutia Juraj Barták zúžitkoval parádnou hlavičkou nahrávku Pavla Bulka. Domáci nakoniec zdemolovali súpera z Hornej Súče vysoko 8:1.3. nov 2016, o 13:45

Gól jesene č. 3: Mercekova delovka ideálne trafila vinkel

Zápas prvého kola VI. ligy priniesol veľa krásnych gólových momentov. Posledný z nich strelil Juraj Mercek, ktorý uzavrel skóre zápasu Veľké Bierovce/Opatovce - Brestovec na 5:0.10. aug 2016, o 9:48