Zostaň s nami v kontakte: Trenčín Nové Mesto nad Váhom Myjava na Facebooku Bánovce nad Bebravou

Športové videá

Videá z regionálneho športového diania

Nechytateľná strela Andreja Važana

Kálnica poriadne potrápila lídra z Turej Lúky. Výrazne jej k tomu dopomohol aj tento parádny priamy kop v podaní Andreja Važana.13. máj 2017, o 10:50

Kapitán Horeš zodvihol vlajku Myjavy v Jaslovských Bohuniciach

Myjava v jarnej časti body nestráca. Ďaleko od toho nebola v Jaslovských Bohuniciach. O vyrovnanie sa parádnym priamym kopom postaral kapitán Róbert Horeš. Aj on súťaží o 100 eurovú poukážku od Exisport v súťaži Gól…8. máj 2017, o 15:03

Doboš trafil loptu ideálne

Kálnica sa v prvom polčase s poslednou Lúkou trápila. Po prestávke však predviedla galapredstavenie. Skóre na 5:1 takýmto utešeným priamym kopom uzavrel Erik Doboš.7. máj 2017, o 10:41

Bulkova ďalekonosná strela zapadla k tyči

Futbalisti Veľkých Bieroviec/Opatoviec zvíťazili na pôde vzmáhajúcej sa Dolnej Súče s prehľadom 5:0. O jeden z presných zásahov sa postaral Pavol Bulko.6. máj 2017, o 9:06

Viršinského delovka takmer trhala sieť

Aleš Viršinský z Veľkých Bieroviec/Opatoviec veľa gólov nedáva, no tento stál za to. Vypálil projektil, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani Roberto Carlos.5. máj 2017, o 10:46

Ideálna trefa Bartáka

Veľké Bierovce/Opatovce na jar predvádzajú výborné výkony. Smerom k bodom ich ťahá aj strelecká dispozícia skúseného Juraja Bartáka. Takto parádne trafil do siete lídra z Veľkej Hradnej.4. máj 2017, o 9:52

Lukáš Breznický urobil z gólmana Brestovca štatistu

Futbalisti Veľkých Bieroviec/Opatoviec patria na jar k najlepším tímom. Prvú prehru zaznamenali na pôde nováčika z Brestovca (1:3). Napriek tomu začali lepšie, keď v prvom polčase otvoril skóre zápasu parádnou…20. apr 2017, o 8:27

Michal Fodrek vymietol pavučinu

Futbalisti Trenčianskeho Jastrabia prehrali vo Veľkých Bierovciach 1:2. O ich jediný presný zásah sa takýmto parádnym priamym kopom postaral Michal Fodrek.7. apr 2017, o 15:15

Pohotová hlavička Tomáša Siváka

Veľké Bierovce/Opatovce v nedeľu odohrali prvý jarný zápas. Nad Očkovom vyhrali s prehľadom 3:1. O jeden z presných zásahov domácich sa po centri Bartáka postaral Tomáš Sivák, keď hlavičkou nedal šancu brankárovi…31. mar 2017, o 13:14

Sabadka vymetal pavučiny

Ľuborčianski futbalisti v Kľúčovom strelili sedem gólov. Takýmto parádnym vinklom sa predviedol Lukáš Sabadka.24. mar 2017, o 12:16

Bahno ideálne podstrelil brankára

Futbalisti Ľuborče majú za sebou úvod jari ako z partesu. V derby zápase nešetrili Kľúčové (7:2). O parádny podstrel brankára sa postaral už v 8. minúte Ján Bahno a súťaži o titul Gól jari.24. mar 2017, o 12:11

Gól jesene strelil Tomáš Bošanský

Redakcia MY Trenčianske noviny a portál nastrencin.sk spúšťajú avizované hlasovanie o najkrajší gól jesennej časti futbalovej sezóny.24. nov 2016, o 8:32

Gól jesene č. 16: Sivákov teč zmiernil prehru

Domáci hráči z Veľkých Bieroviec/Opatoviec natrafili na húževnatého nováčika v jesennej časti doma a hostia takmer neudržali vedenie 0:3. Takto skorigoval na 2:3 strelec Tomáš Sivák.14. nov 2016, o 13:13

Gól jesene č. 15: Balon zakončil biliardovú akciu

Nováčik VI. ligy z Trenčianskej Teplej bral body v Veľkých Bieroviec/Opatoviec. Parádnu akciu predviedli hostia pri druhom góle, keď sa gólovo presadil Marek Balon.14. nov 2016, o 13:06

Gól jesene č. 14: Lukáš Šebek ukázal presnú mušku

V úvode sezóny sa Novomešťanom strelecky poriadne darilo. V zápase proti Slovanu B (6:2) sa presadil Lukáš Šebek trikrát. Najmä jeho posledný zásah stál za to.14. nov 2016, o 12:55

Gól jesene č. 13: Nechytateľný volej v podaní Kurtina

Novomešťania v závere jesene vychytili formu. Tri body získali aj na pôde trnavského béčka. Druhý gól Považanu strelil z voleja Petr Kurtin.14. nov 2016, o 12:45

Gól jesene č. 12: Bošanský dorazil Martin

Futbalisti Nového Mesta nováčika z Martina nešetrili. Na súperovej pôde tím z Turca nešetrili. Gólovú bodku za stretnutím dal v poslednej minúte vekom ešte dorastenec Tomáš Bošanský.14. nov 2016, o 12:35