Zostaň s nami v kontakte: Trenčín Nové Mesto nad Váhom Myjava na Facebooku Bánovce nad Bebravou
Riešime za vás

Nefunkčné verejné osvetlenie

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 18 dní a 17 hodín
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mesto Trenčín
Lokalita: Orechové
Ulica: Lesnícka 7
Dátum nahlásenia: 12.1.2017
Dátum poslednej aktivity: 31.1.2017

Pouličné osvetlenie je už dlhšiu dobu nefunkčné.

Ako sa tento podnet riešil:

19.01.2017
Čitateľ
Autor: Erika Ságová, hovorkyňa mesta Trenčín
Dátum reakcie: 19.01.2017 (6 dní a 17 hodín od nahlásenia)

Nefunkčné verejné osvetlenie na Lesníckej ulici bolo opravené 18. januára 2017. Prosíme občanov, aby na nahlasovanie porúch využívali kontakty na 24-hodinový dispečing – 0905 316 690 alebo dispecing@trencin.sk. Tak vieme oveľa rýchlejšie zareagovať a problém vyriešiť. Ďakujeme.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

LUCIA ŠORALOVÁ & LA ALMA - STARA LÁSKA NEREZ A VY

Koncert plný emócií, ktorý sa oplatí počuť a vidieť.

Koncert

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Kino