Zostaň s nami v kontakte: Trenčín Nové Mesto nad Váhom Myjava na Facebooku Bánovce nad Bebravou
Riešime za vás

Chodník na Kasárenskej CESTE

Aktuálny stav podnetu: Nový Tento stav trvá: 3 mesice a 12 dní
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mesto Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: Kasárenská
Dátum nahlásenia: 10.11.2016
Dátum poslednej aktivity: 3.1.2017

Kasárenská ulica nie je ulicou, je to CESTA, pretože nemá chodník ani na jednej stane tejto cesty v úseku od podjazdu na Vlárskej ulici až po križovatku s ulicou Na kamenci. Poznamenávam, že je to komunikácia, na ktorej je obojsmerná premávka aj nákladnými autami do lokalít v ktorej sídlia podniky ako Stavivá, AOZ, Maroš, Smoker, NAZA, býv.Pozemné stavby a iné. Zároveň je to prístupová cesta ľuďom do práce v týchto podnikoch ako aj k domom i novopostaveným v lokalite Istebník a Vinohrady.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Chodník na Kasárenskej CESTE

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Neil Simon: Druhá kapitola

PREMIÉRA novej inscenácie Mestského divadla Trenčín!

Divadlo

Ferdinand Bolebruch: Drevo moja vášeň

Výstava rezbárskeho majstra Ferdinanda Bolebrucha.

Výstavy